Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Наші партнери

Приховати параметри

Показати параметри

Фільтр:

Напрямки діяльності:

Показувати на сторінці:

ABBYY Україна

Перейти на сторінку:

http://www.abbyy.ua/

ABBYY - один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення.
Компанія була заснована в 1989 р. Розробка технологій і програмних продуктів ABBYY проводиться в Москві, де знаходиться штаб-квартира компанії. Регіональні офіси ABBYY розташовані в Росії, Україні, Німеччині, США, Великобританії, Японії та Тайвані. В даний час у групі компаній ABBYY працює понад 900 осіб.
Висока якість продуктів ABBYY є результатом наукових досліджень, які компанія веде з дня свого заснування. Завдяки якості, широкій функціональності та простоті експлуатації, продукти компанії ABBYY визнані у всьому світі. Їх якість підтверджено численними нагородами авторитетних міжнародних асоціацій, видань та тестових лабораторій у 25 країнах світу.
Найбільш відомі продукти компанії: система оптичного розпізнавання текстів ABBYY FineReader - світовий лідер за якістю розпізнавання; сімейство електронних словників ABBYY Lingvo для персональних комп'ютерів і смартфонів; система масового введення в комп'ютер даних з різних форм, заповнених від руки (анкет, бланків, опитувальних листів , заяв тощо) ABBYY FlexiCapture.

ABBYY AuthorizedReseller

Acti

Перейти на сторінку:

http://www.acti.com

Визнаний лідер в галузі мережевого відеоспостереження, також у модельному ряду ACTi є рішення, які не зустрінеш у інших виробників.

Partner

Adobe

Перейти на сторінку:

http://www.adobe.com/ua/

Adobe Systems Іncorporated (Adobe) - провідний виробник програмного забезпечення в області графічного дизайну, видавничої справи, веб-дизайну, обробки відео, проведення веб-конференцій та інтерактивного онлайн-навчання.

Adobe - четверта в світі софтверна компанія за обсягами продажів, її щорічний дохід складає близько $ 3 млрд. Головний офіс Adobe знаходиться в місті Сан-Хосе (Каліфорнія, США).

У Adobe працює понад 8000 співробітників по всьому світу, компанія має офіси в різних країнах, у тому числі в Росії та Україні.

AEG Power Solutions

Перейти на сторінку:

http://www.aegps.com

Компанія AEG Power Solutions представляє технології на базі постійного та змінного струму, створює комплексні рішення для звичайних та відновлювальних джерел енергії, а також для широкого кола вимогливих замовників, для котрих надійність і ефективність мають вирішальне значення. Компанія представляє рішення для  енергетичної, нафтової, газової та нафтохімічної промисловості. Детальніше  тут

Каталог продукції

Master Distributor for Data & IT UPSт(СГЖ)

ALLIED TELESIS

Перейти на сторінку:

http://www.alliedtelesis.ru

Allied Telesis є світовим лідером в області рішень для мереж IP / Ethernet, здійснюючи свою діяльність в різних країнах світу. Компанія створює інноваційні продукти, що відповідають стандартам мережі на основі IP,  забезпечують ефективну передачу голосу, відео і даних.

Allied Telesis пропонує також широкий асортимент продуктів для мереж доступу, агрегації і магістральних мереж провайдерів послуг. Модельний ряд включає в себе провідні в галузі медіашлюзи для підключення приватних і корпоративних користувачів до послуг голосового зв'язку, передачі відео і даних, а також високопродуктивні платформи на базі шасі для побудови великомасштабних мережевих інфраструктур.
Детальніше тут

Каталог продуктів

Authorized Partner

AMC

Перейти на сторінку:

http://www.amcpro.eu/indexe.php

Виробник акустичних систем та електроніки.

Authorized Partner

AMP NETCONNECT

Перейти на сторінку:

http://www.ampnetconnect.com.ua

Корпорація "тe Connectivity" є світовим виробником електронних компонентів і енергетичних систем з річним оборотом 12,1 мільярда доларів США, розробляючи і поставляючи при цьому більше 500 000 виробів, які застосовуються майже у всіх аспектах нашого життя. Компанія налічує близько 100 000 співробітників, які підтримують партнерські відносини з Замовниками практично у всіх галузях: від побутової електроніки, енергетики та охорони здоров'я, до автомобільної та аерокосмічної промисловості, і телекомунікаційних систем, забезпечуючи при цьому більш інтелектуальні, швидкі і досконалі технології для будь-якого роду з'єднань і підключень.
TE Connectivity / Enterprise Network - один з найбільших світових виробників пасивного устаткування для структурованих кабельних систем (СКС), продукції під торговими марками AMP NETCONNECT і Krone TrueNet.
СКС від TE Connectivity / Enterprise Network містить повний спектр електричних та волоконно-оптичних компонентів та інструментів для їх монтажу. Це кабелі різного призначення, з'єднувачі й телекомунікаційні розетки, комутаційні панелі і шнури, монтажні шафи та стійки, витратні матеріали тощо.
Наявність у виробничій програмі TE Connectivity / Enterprise Network, як кабелів, так і з'єднувачів забезпечує повну сумісність всіх компонентів СКС і гарантовану працездатність протягом тривалого терміну служби.
Усі виробничі потужності TE Connectivity / Enterprise Network сертифіковані за ISO 9000 та ISO 14000, а їх продукція задовольняє всім вимогам Міжнародного (ISO 11801), Європейського (EN 50173) і американського (TIA / EIA 568B) стандартів СКС.

Каталоги продукції

Design and Installation Contractor (NDI)

APC by Schneider Electric

Перейти на сторінку:

http://www.apc.com

Рішення компанії American Power Conversion (APC) забезпечують захист від основних причин простоїв, втрат даних та пошкодження обладнання: проблем з електроживленням і перегріву. Компанія APC встановлює в своїй галузі стандарти якості, інновацій і підтримки. Її всеосяжні рішення, розраховані як на корпоративних, так і на домашніх користувачів, підвищують керованість, готовність і продуктивність чутливого електронного, мережевого, комунікаційного і промислового устаткування різних масштабів.
Детальніше тут      

APC Value Reseller

ARUBA

Перейти на сторінку:

http://www.arubanetworks.com

Є провідним постачальником рішень, нового покоління мережевого доступу для мобільних підприємства.
 

Authorized Partner

Autodesk

Перейти на сторінку:

http://www.autodesk.ru/

Autodesk - світовий лідер в області 2D і 3D проектування, а також у розробці програмних продуктів для графіки та анімації. Минуло понад 25 років з тих пір, як компанія вперше вийшла на ринок систем автоматизованого проектування (САПР). За цей час у галузі багато змінилося.  Рідко яка розмова між фахівцями про САПР обходиться без згадки AutoCAD - флагманського програмного продукту Autodesk і зараз досить важко знайти проектну організацію, яка (може, тут повинно бути «НЕ»?)застосовувала б AutoCAD у своїй діяльності. Однак розробки цим не обмежуються. Компанія пропонує провідні 3D рішення для індустріального дизайну, машинобудування і промислового виробництва, архітектури та будівництва, індустрії розваг.
Надаючи архітекторам, конструкторам, інженерам і фахівцям з комп'ютерної графіки можливість створення цифрових моделей проектів, Autodesk допомагає їм перевіряти свої ідеї у віртуальному світі до того, як будуть витрачені перші гроші на виробництво або будівництво, і за рахунок цього досягати більш якісного результату.
Autodesk сьогодні
Для всіх етапів процесу проектування - від 2D креслення до 3D моделювання, від технології цифрових прототипів до інформаційного моделювання будинків, від відзначених призами Oscar ® візуальних ефектів до картографічних моделей - Autodesk пропонує найширший і збалансований асортимент програмних продуктів.
∙ Понад 7000 співробітників по всьому світу
∙ Понад 80 програмних продуктів
∙ Понад 9 мільйонів користувачів ∙ 1700 авторизованих партнерів ∙ 3300 партнерів-розробників ∙ 2000 авторизованих навчальних центрів ∙ У Росії і країнах СНД працює понад 140 партнерів, більше 80 навчальних центрів і 40 розробників.
Технології Інформаційного моделювання будівель і Цифрових прототипів, реалізовані в програмних продуктах Autodesk, допомагають інженерам і проектувальникам, зайнятим в різних галузях, прогнозувати реальну поведінку створюваних об'єктів і виробів, удосконалювати їх конструкцію, робити процес більш ефективним. Завдяки цьому істотно зменшується витрата матеріалів, підвищується ефективність використання енергії та більш точно визначається життєвий цикл об'єкту або виробу. Результат - значна економія часу і ресурсів, скорочення витрат, привабливий дизайн та висока якість проектних робіт.
Детальніше тут
Інформаційні матеріали:
Autodesk SketchBook Pro 2015
Autodesk® AutoCAD LT® 2014 Інформація про продукт
Autodesk® AutoCAD LT® 2014 Питання та відповіді
Autodesk® AutoCAD LT® 2014 Опис можливостей
Autodesk® AutoCAD LT® 2014 та попередні версії порівняльна таблиця
Autodesk® Mudbox® 2014 Переваги та можливості

Сторінки: