Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Наші партнери

Приховати параметри

Показати параметри

Фільтр:

Напрямки діяльності:

Показувати на сторінці:

Energizer

Перейти на сторінку:

http://www.energizer.com

AG Neovo

Перейти на сторінку:

http://ua.agneovo.com/

AG Neovo – це світовий лідер, що займається виробництвом дисплеїв як для професіоналів, так і для пересічних користувачів. AG Neovo була однією з перших компаній у сфері виробництва сучасних пристроїв відтворення зображення, що стали зразком нових можливостей у даній галузі. Про це свідчить і назва компанії, що походить від грецьких слів Neo та Vo – Нове Бачення.
Дисплеї AG Neovo можна побачити в різних місцях: на поліцейських дільницях, в сучасних музеях, наукових лабораторіях, п’ятизіркових готелях, шкільних класах та у лікарнях. Компанія виготовляє пристрої, що відповідають функціональним та естетичним вимогам середовища з активним використанням дисплеїв. AG Neovo зосереджена на потребах клієнта. Прислуховуючись до особливих вимог системних інтеграторів та IT-спеціалістів, AG Neovo трансформує традиційний монітор і пропонує екрани та дисплеї, які можуть працювати у таких місцях, де їх не вдасться замінити конкурентними моделями.
Детальніше

Монітори

AMD Memory

Перейти на сторінку:

http://www.amd.com/

Advanced Micro Devices, Inc. (AMD) - американський виробник інтегральної електроніки. Другий за величиною виробник x86 і x64-сумісних процесорів, а також найбільший постачальник графічних процесорів, чипсетів для материнських плат і флеш-пам'яті. Корпорація була заснована в 1969 році, а в 1975 році AMD випускає Am1902, свою першу плату оперативної пам'яті. Продукція AMD завжди відрізняється привабливим співвідношенням продуктивності і демократичністю цін.
Детальніше

Модулі пам'яті

AOC

Перейти на сторінку:

http://www.aoc.com/

AOC - це високоякісна побутова електроніка з бездоганною репутацією. AOC перетворила новітні технології в надійні і зручні у використанні монітори, що перевершують будь-які очікування компаній і роздрібних споживачів, які розраховують на наші дисплеї. Тисячі задоволених клієнтів в різних сферах вибирають AOC за незмінно високі робочі характеристики, виняткове обслуговування і доступні ціни.

Компанія AOC International (Europe) B.V., головний офіс якої знаходиться в Амстердамі, є провідним європейським постачальником комп'ютерних дисплеїв. Марка AOC заснована на Тайвані в 1967 р як Admiral Overseas Corporation. Зараз вона є частиною TPV Technology Limited - найбільшого в світі виробника моніторів для ПК. Компанія щорічно поширює більше 1 мільйона дисплеїв в Європі і більше 15 мільйонів у всьому світі.

Монітори AOC - відмінне поєднання ціни та якості. Монітори AOC забезпечують низькі загальні експлуатаційні витрати і чудове поєднання ціни та ефективності протягом усього терміну служби.

AOC пропонує асортимент із понад 30 одиниць продукції, здатний задовольнити потреби як користувачів домашніх комп'ютерів, так і комерційних споживачів.
 

Монітори

ASRock

Перейти на сторінку:

http://www.asrock.com/index.ru.asp

Заснована у травні 2002 року, компанія ASRock стрімко розвивалась та стала третім найбільшим виробником материнських плат з головним офісом у Тайпеї (Тайвань) та представництвами у Європі й США. Зусилля компанії спрямовані на розробку інноваційних та надійних продуктів з використанням концепції 3 С — Creative, Considerate, Cost-effective (Творчість, Продуманість, Баланс ціни і продуктивності).
ASRock виготовляє материнські плати з оптимальним співвідношенням ціна/продуктивність. Інженери ASRock приділяють особливу увагу питанням охолодження, акустичного шуму, екранування компонентів материнських плат від електричних перешкод (EMI). Продукти компанії відповідають екологічним нормам RoHS і підтримують функції енергозбереження.  

Конкуренція на ринку материнських плат традиційно дуже висока: аби відповідати очікуванням користувачів компанія ASRock оперативно випускає нові продукти та забезпечує сервісне обслуговування найвищого рівня. Швидка зміна технологій - не перешкода для ASRock!
Нагороди

Материнські плати

BENQ

Перейти на сторінку:

http://benq.com.ua/

BenQ Group – провідна міжнародна корпорація, що має представництва у понад 30-ох країнах світу та виготовляє пристрої відображення інформації найвищої якості! Продукція BenQ вельми успішно використовується у сфері обслуговування по всьому світі і в Україні:
- Монітори з діагоналлю від 16 до 27 дюймів;
- Телевізори: технологія LED; цифровий тюнер; перегляд контенту з USB-накопичувача; 
- Персональні, інсталяційні, інтерактивні проектори для проведення презентацій та перегляду відео у тому числі з технологією 3D, Full HD.
Детальніше

Монітори, фотокамери, проектори

BLACK POINT

Перейти на сторінку:

http://blackpoint.pl/ru/index.php

Black Point - провідний європейський виробник витратних матеріалів, що працює на ринку вже понад 22 роки і за цей час заслужено здобув авторитет лідера галузі та достойного гравця на міжнародному ринку.
Асортимент «Black Point» налічує більше 300 видів фірмової продукції, серед якої: картриджі для лазерних та струменевих принтерів, матричні стрічки, плівки для факсів, фотопапір та багато іншого. Уся продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів якості, а виробник плідно співпрацює з відомими науково-дослідницькими центрами. «Black Point» володіє чималою кількістю нагород, серед яких: «Європейська якість - 2007», «Приязна до клієнта фірма» та ін.
Детальніше

Витратні матеріали

CASECOM Technology

Перейти на сторінку:

http://www.casecom.com.tw/

Casecom Technology була заснована в 1988 році у Тайвані. На сьогоднішній день це - провідний виробник корпусів та блоків живлення, а також додаткових компонентів.

Штаб-квартира Casecom знаходиться у Тайбеї, а офіси розташовані на території Китаю та в Гонконзі. Корпуси й блоки живлення Casecom успішно продаються у більш, ніж 30 країнах світу, а понад 50% продажу припадає на країни Європи.
Доступні та зручні корпуси, окрім елегантного зовнішнього вигляду також можуть похвалитись зручною експлуатацією та надійним шасі, що допоможе Вашому ПК працювати незмінно ефективно.
Детальніше

Корпуси

CHIEFTEC

Перейти на сторінку:

http://www.chieftec.eu/

Корпорація Chieftec Industrial була заснована у 1990 та займається виготовленням корпусів для ПК і блоками живлення. Модельний ряд не залишає байдужим навіть найвимогливішого користувача! Уся продукція виробника відповідає найвищим світовим стандартам, а бренд Chieftec заслужено вважається одним з найавторитетніших на ринку.
Штаб-квартира компанії знаходиться на Тайвані. Однак з того часу, як продукція отримала визнання та популярність користувачів усього світу, Європа стала одним з головних ринків збуту, а основний комерційний офіс Сhieftec розташувався в Німеччині.
Важлива перевага Chieftec – розуміння сучасного ринку та його попиту, що фактично дозволяє передбачити вимоги і забезпечити швидке й досконале обслуговування для клієнтів зі всього світу.
Chieftec приділяє чимало уваги новітнім розробкам та вдосконаленню вже існуючої продукції. Тож якщо Ви бажаєте отримати техніку, де поєднуються досконала функціональність і оригінальний дизайн, Chieftec – це саме те, що Вам потрібно.
Нагороди
Детальніше

Корпуси, Блоки живлення

Club 3D

Перейти на сторінку:

http://www.club-3d.com/

Компанія Club 3D була заснована в Нідерландах понад 16 років тому,  офіси продажів базуються в Німеччині та Північній Америці.
Місія компанії - забезпечити найкращі рішення для своїх партнерів та користувачів, ентузіастів. Club 3D виготовляє інноваційні, надійні та високоякісні продукти, графічні карти.
Детальніше

Відеокарти

Сторінки: